Gry o Dinozaurach

Wpisy

 • czwartek, 26 lipca 2012
  • Gry o dinozaurach

   W świecie gier online możemy wyróżnić na prawdę sporo kategorii tematycznych, co pewien czas również pojawiają się nowe gry których autorzy dzięki swojej inwencji wprowadzają do tego świata kolejny powiew świeżości. Wśród młodszych graczy przeważnie popularne są gry oparte na przygodach znanych, kreskówkowych bohaterów, jednak nie tylko.

   Bardzo dużą popularnością cieszą się również gry o dinozaurach. Trudno powiedzieć, dlaczego właśnie ten gatunek zyskał sobie w świecie gier tak olbrzymią popularność. Choć zazwyczaj tytuły te nie stanowią żadnych nowości to jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki. Na dzień dzisiejszy mamy już możliwość przeżycia przygód wraz z bohaterami parku jurajskiego, możemy wraz z dinozaurami zagrać w piłkę nożną bądź siatkówkę lub spróbować swoich sił w ucieczce przed goniącym nas, wygłodniałym tyranozaurem.

   Poniżej zamieszczam ciekawą gierkę dla wszystkich miłośników tej kategorii:

   Dino Truck to świetna gierka zręcznościowo - samochodowa w której zasiądziemy za kierownicą jeepa, zapakujemy na jego bagażnik jajka i wyruszymy uzbrojeni w dachowy karabin w niebezpieczną podróż, w trakcie której niejednokrotnie natkniemy się na wymarłe gady z którymi rozprawimy się za pomocą wspomnianego karabinu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Gry o dinozaurach”
   Tagi:
   Autor(ka):
   adamfinski
   Czas publikacji:
   czwartek, 26 lipca 2012 10:32

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa